M.I.M.O.S

Speciální koncept pro mladé sportovce, který kombinuje 4 elementy POHYB, ZDRAVÍ, REGENERACI, PSYCHIKU. Ty jsou rozpracovány do hloubky a přináší nejefektivnější prvky, které nabízí aktuální svět v pohybovém a mentálním rozvoji.

I.N.D.Y.

Individuální trénink pro všechny děti. Kondiční doplněk tréninkového procesu pro mladé sportovce i pro děti s problémy oporno-pohybového aparátu, s plochýma nohama, se špatným zakřivením páteře a nadváhou

VŠESTRANNÁ POHYBOVÁ PŘÍPRAVA

Nejzákladnější pohybová aktivita, která maximálně podpoří zdraví, rozvoj a radost z pohybu u všech dětí. Učíme se milovat pohyb a díky cvičení vytváříme nejvhodnější podmínky pro zdravý vývoj organismu, psychickou pohodu a budování sebedůvěry.

SPECIALIZOVANÁ POHYBOVÁ PŘÍPRAVA

Skupinový kondiční trénink pro mládež pro podporu zdraví a zlepšení síly, rychlosti, výbušnosti, vytrvalosti, koordinace, mobility. Aktivita je vytvořená pro skupiny maximálně 10 osob ze stejného sportovního odvětví nebo se stejným cílem.

PLAVÁNÍ

Individuální a miniskupinový trénink kombinující kondičně-zdravotní složku a plavání pro podporu správného vývoje organismu. Naučíme se všechny styly a pohybem podpoříme zdraví. Vhodné pro všechny věkove kategorie.

LYŽOVÁNÍ

Miniskupinová výuka lyžování v okolí Brna. Dlouholeté zkušenosti zaručí nejlépe fungující metodické postupy se zábavnými a kreativními prvky. Zlepšíme styl, techniku a užijeme si to naplno. Vhodné pro mírně pokročilé lyžaře. 

KEMPY

Sportovní pobytový kemp, denní tábor, jednodenní zážitkové výlety, víkendové fitness pobyty pro celou rodinu a spousta dobrodružství nejen přes léto. 

SPORTOVÉ KLUBY

Realizace kondičního tréninku, regenerační složky, diagnostiky až po celkovou starostlivost jednotlivců. Spoluorganizace sportovních soustředění.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK PRO DOSPĚLÉ

Všechny aktivity, které s láskou děláme pro děti, víme přestavět do podoby pro dospělé. Kondiční trénink, rehabilitace, individuální trénink plavání a lyžování. Uděláme vše proto, aby se Váš sen stal skutečností. Hýbejme se zdravě, správně a hodně